eCTD Submission Manager

Naše řešení pro malé a střední podniky

Popis produktu – eCTD Submission Manager

eCTD Submission Manager má za cíl zjednodušit práci při vytváření, správě a kontrole podání. Povinností každé farmaceutické společnosti je zajistit efektivní řízení podání elektronického společného technického dokumentu (eCTD).

Náš software eCTD Submission Manager je určen malým nebo středně velkým společnostem, které potřebují jednoduchý a rychlý způsob přípravy podání eCTD.

Efektivita a jednoduchost

Náš software pro odesílání eCTD je připraven tak, aby za pomoci průvodce krok za krokem uživatel prošel celým procesem. Tím se vyloučí nákladné chyby, minimalizují se požadavky na zaučení a rychlý proces zaučení. Umožňujeme také import dat z různých zdrojů a jejich vyplňování bookmarkováním dokumentů a jejich hypertextovým odkazem.

Nejnižší cena, vynikající výkon

Aby se minimalizovalo narušení již existující infrastruktury IT a snížily se náklady, software pracuje na centralizované platformě, která je přístupná přes pracovní plochu. Multiregionální a globální nasazení jsou snadné a levnější než jiné tradiční aplikace. Neexistují absolutně žádné náklady na instalaci a údržbu.

Globální funkce

Přijetí eCTD ze strany místních zdravotních úřadů v regionu je snadné, protože uživatelé mohou spolupracovat s místními společnostmi na vývoji základních dokumentací, které jsou jednoduché a opakovaně použitelné. Údaje na globální úrovni jsou řízeny při poskytování plné funkčnosti. Software také podporuje více jazyků a přichází s vylepšeními výkonu.

Jednoduše konverzní nástroj

Naši zákazníci, kteří pracovali s NeeS před zavedením eCTD náš eCTD Submission Manager milují. Proč? Protože pokud máte data ve struktuře NeeS,  nemusíte s daty nic víc dělat. Spustíte  Není třeba nahrávat soubory kdekoli nebo nastavovat některé další parametry. Jakmile plánujete přepnout z NeeS na eCTD, naše řešení vám ušetří spoustu času.

Bezpečnost

eCTD Submission Manager pracuje pouze s daty ve struktuře složek NeeS / eCTD. Neexistuje žádná dodatečná databáze, náhradní soubor nebo jakákoli integrace dat. Jednoduše uveďte eCTD Submission Manager na strukturu složek, software ověří vaše podání a vytvoří povinné soubory eCTD podle specifikace.

Klienti

Sdílet

Kontaktujte nás

e-mail: info@ftm.cz

mobil: +420 602 647 042